آیا کالاهایی که در سایت اسنا کالا بفروش می رسد اصل هستند؟

تمامی کالاهایی که در سایت اسنا کالا بفروش می رسند دارای برندهای مطرح دنیا هستند و این محصولات از لحاظ کیفیت و سالم بودن بررسی های کامل و لازم بر روی آنها صورت گرفته است.

چنانچه تعدادی از کالاهای ارائه شده توسط تولید کننده اصلی تولید نشده باشد و با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی بفروش برسد، به منظور شفافیت بیشتر و حفظ حقوق مشتریان در انتخاب بهتر ، این کالا ها با نشان غیر اصل مشخص خواهندشد.

بنابراین، تنها در صورتی که کالایی نشان غیر اصل نداشته باشد ، اسناکالا اصالت این کالاها را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند.

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت‌خانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند. بنابراین گارانتی اینگونه شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب‌سایت اسناکالا توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی‌کننده مربوط است و اسناکالا هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

بازخوردها